Kuidas teha spordipanuseid golfile?

Paljude mängijate üllatuseks on golfi võimalik nautida ka tugitoolispordina.

Paljude mängijate üllatuseks on golfi võimalik nautida ka tugitoolispordina. Ei, mitte golfimänge telekast jälgides – mõtleme midagi hoopis interaktiivsemat, nimelt panustamine.

Spordipanustamine on Eestis ääretult populaarne ning pea iga jalgpallisõber on teinud panuse oma lemmikule jalgpallitiimile. Traditsiooniliste panustamisalade nagu jalgpalli ja korvpalli kõrval on aga ka golf muutunud väga oluliseks ning aina enamates Eesti kasiinodes on võimalik teha mitmekülgseid panuseid just nimelt golfile.

Golfile panustamine on teema, millest võiks kirjutada raamatuid ning panustada rohkelt aega selle selgitamisele, kuid alljärgnevalt üritame kiirelt ja põgusalt tutvustada seda põnevat maailma, et aidata sul saada nö käsi valgeks golfipanuste maailmas.

Mis on spordipanus ning miks tasub panustada golfile?

Spordipanustamine ehk spordiennustuste tegemine on üks hasartmänguliikidest, millega on paljud ilmselt vähemalt põgusalt kursis. Spordipanustamise puhul teeb mängija teatud rahalise panuse sellele, millise seisuga spordimäng lõppeb: näiteks võib panustada 10 eurot sellele, et üks jalgpallitiim võidab teatud mängus. Kui see arvamus oli õige, võidab mängija raha, vastavalt panuse koefitsiendile ehk kordistajale, mis määrab ära võidu suuruse, kordistades esialgse panuse suuruse.

Päris ühe lõiguga on küll raske kirjeldada kogu spordipanustamise maailma, kuid umbes niimoodi näeb välja spordiennustuste tegemine. Tänapäeval ei pea enam ennustuste tegemiseks minema kodust välja, kuna ennustusi saab esitada internetis online kasiinode kaudu, kellest suurel osal on spordiennustuste korraldamise õigus. Spordipanuseid saab teha isegi oma mobiili kaudu!

Kas golf on spordiala, millele panustada on tulus, on küsimus, mis vääriks omaette artiklit, kuid nagu iga spordiala puhul – kui sa tunned golfivaldkonda hästi, tead mängijate tugevusi ja nõrkuseid ning oskad aimata, kuidas matš lõppeb, võib golf olla sinu jaoks väga tulus. Golfis toimub teadupärast ka rohkelt turniire, mis on spordipanustajate jaoks eriti rikkalikud panustamisallikad.

Golfile tasub panustada eelkõige seepärast, et tegemist on pisut vähem „ülerahvastatud“ spordialaga, st koefitsiendid võivad olla pisut paremad ning nagu mainitud, siis kui sa tunned golfi hästi, võivad sinu panused ka osutuda võitvateks ning võid osa saada parematest võitudest. Kõik oleneb muidugi spordiennustuste korraldajast, kuid golfi üks võlusid on selle teatav eksklusiivsus.

Kuidas teha golfi spordipanus?

Selleks, et teha golfimängule spordipanus, pead sa kõigepealt avama konto internetikasiinos, kus korraldatakse golfimatšide panuseid. Seda, kas ja millised golfipanused on kasiinos olemas, saad sa kontrollida ka enne registreerumist ning saad ühtlasi kontrollida ka pakutavaid koefitsiente ja erinevaid sündmusi, mis on portaalis kajastatud. Head spordikihlved golfi panustamiseks on Olybet, Optibet ja Coolbet.

Ilma ütlematagi on selge, et eelistatud on sellised mängukohad, kus on kopsakad koefitsiendid ja kajastatakse suurel hulgal golfimänge – nii ei ole sul kunagi igav!